Şehit Aileleri Ve Gazilerimiz Onuruna İftar Yemeği Programı Düzenlendi.

   6 Haziran 2018 tarihinde Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve İl Protokolünün teşrifleri ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüzce Şehit Aileleri ve Gazilerimiz Onuruna İftar Yemeği Programı gerçekleştirildi.
   Programımıza 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Piyade Albay Sayın Cihan UZUN, Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Vahdet YELTEPE, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR, Kırklareli Vali Yardımcısı Sayın Bekir Sıtkı KOCAKUNDAKÇI, İl Emniyet Müdürü Sayın Erkin ADALAR, İl Jandarma Komutanı Albay Sayın Kadir OĞUZ, İl Müftü Yardımcısı Sayın Adnan BIYIK ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet KARAMAN,  İl Müdür Yardımcısı Erdoğan KARA, İl Müdür Yardımcısı V. Remziye ALGIN, Şube Müdürü Ali Şefik DENİZ, görevli personelimiz ile Şehit Aileleri ve Gazilerimiz iştirak etmişlerdir.
   Programımızda İl Müftü Yardımcısı Sayın Adnan BIYIK tarafından dua edilmiş, Kırklareli Valisi Sayın Osman BİLGİN tarafından şehit ve gazi ailelerimize hitaben bir konuşma gerçekleştirilmiştir. Etkinliğimiz çok duygusal anlara sahne olmuştur.


 


Sonraki Sayfa: Anka Çocuk Destek Programı Eğitimimiz Tamamlandı.

Önceki Sayfa : Kırklareli Huzurevimizde Bayramlaşma.