1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Etkinlik Programı Gerçekleştirildi.

   1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Valimiz Sayın Osman BİLGİN ve eşleri Sayın İlknur BİLGİN Hanımefendinin teşrifleriyle Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet göstermekte olan Kırklareli Huzurevi Müdürlüğünden hizmet almakta olan yaşlılarımız ziyaret edilmiştir.
   Valimiz Sayın Osman BİLGİN tarafından kuruluşumuzdaki yaşlılarımıza yönelik gerçekleştirilen  1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününün anlam ve önemini içeren konuşmanın ardından yaşlılarımız ile söyleşi yapılmıştır. Valimiz Sayın Osman BİLGİN ile eşleri Sayın İlknur BİLGİN Hanımefendi söyleşi sonrasında kuruluşumuz Bocce takımında bulunan yaşlılarımız Bayram ÖZDAĞ, Ali KAYA, Naim ÇAĞA ve İrfan BABAYURT ile Bocce oynayarak bu anlamlı günde yaşlılarımız ile aktivite gerçekleştirmişlerdir. Etkinliğimize Kırklareli Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinde bulunan 6 çocuğumuz da katılım sağlamıştır.
Bocce etkinliği sonrasında Valimiz Sayın Osman BİLGİN ile eşleri Sayın İlknur BİLGİN Hanımefendi, İl Müdürümüz Mehmet KARAMAN, İl Müdür Yardımcımız Remziye ALGIN, Kırklareli Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Hakan YAĞAN ve Kırklareli Huzurevi Müdürü Erdoğan ÇANAKÇI ile yaşlılarımız tarafından 1 Ekim Yaşlılar Günü pastası kesilmiştir.
   Eş zamanlı olarak etkinlik programımızda yer alan Nesiller Arası buluşma kapsamında kuruluşumuzu ziyaret eden Kırklareli Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezinden hizmet almakta olan çocuklarımız ile Kırklareli Çocuk Hakları Komitesi’nde bulunan çocuklarımız ve yaşlılarımızın buluşması sağlanmıştır.


 

Sonraki Sayfa: Şehit Aileleri Ve Gazilerimiz Onuruna Akşam Yemeği Programı Düzenlendi.

Önceki Sayfa : Personelimiz Şehit Gazi Mevzuatı Konusunda Bilgilendirildi.